Інтердін — апаратна процедура, розроблена австрійським вченим Немеком, яку успішно використовують ще з середини XX століття при різних захворюваннях.
Використовується чотири електроди, які передають струми середньої частоти і діють на болючі ділянки тіла. Таким чином, відбувається біологічна активність на місці дії апарату Інтердін. Інтерференційний ток проникає глибоко під шкіру, впливаючи на тканини і м’язи, покращуючі кровообіг.
В результаті накладання з’являється інтерференційний струм зі зміною амплітуди, який створює ефект «биття». Цей пульсуючий ефект робить позитивний стимулюючий вплив на різні області тіла. Відбувається порушення клітин і підвищення їх активності, поліпшується рух лімфи і периферичний кровообіг. М’язові скорочення, які відбуваються під впливом електродів, роблять масаж тканин, пробуджуючи їх до життя. Тканини насичуються киснем, краще виводять токсини з організму. Процедура Інтердін підходить як дорослим, так і дітям.
Курс апаратної терапії з використанням Інтердіну можна проходити як пацієнтам із захворюваннями опорно-рухової системи, порушеннями функцій жіночих статевих органів, так і хворобами неврологічного характеру.
Пройшовши курс Інтердіну можна вилікувати такі захворювання:
Не радять використовувати апарат вагітним, а також пацієнтам з інфекційними захворюваннями або злоякісними пухлинами. Також, в списку протипоказань до апаратної терапії Інтердін присутні такі захворювання і стану:
Апарат виробляє м’який ефект на тканини, не залишає слідів подразнення на тілі і не травмує. Процедура абсолютно безболісна і показана навіть дітям.
Пацієнти після проходження даної процедури відзначали:
Який ще ефект можна спостерігати після проходження апаратної терапії Інтердін:
Тривалість процедури залежить від гостроти і типу захворювання, індивідуальної переносимості. Зазвичай процедура триває від 5 хвилин до півгодини.
Цей вид апаратної фізіотерапії проходить таким чином. Пацієнт лягає або сідає на кушетку. Дві пари електродів приєднують до потрібного осередку і включають апарат. У деяких випадках використовують кінетичний метод — електроди переміщують по тілу, щоб впливати на великі ділянки.
Під час Інтерференцтерапії силу струму регулюють залежно від відчуттів пацієнта і показань лікаря. Людина повинна відчувати досить сильні, щільні, але приємні вібрації в місці впливу, відчувається тепло і легкі поколювання.
Доза струму визначається так: чим сильніше больові відчуття, тим менша сила струму повинна надходити по електродам з апарату Інтердін. При хронічних хворобах зазвичай використовують струм більшої сили. Після закінчення певного часу (після 5-10 хвилини) амплітуду струму збільшують, щоб м’язи і тканини були в тонусі і не звикали до одного заряду.