З захворюваннями сечостатевої системи хоч раз в житті стикається кожна жінка. Багато хвороб жіночих органів досить складно діагностувати на ранніх етапах. Часто вони протікають без симптомів, жінки не відчувають дискомфорту, болю і навіть не підозрюють про наявність у організмі проблеми. І чим довше хвороба розвивається в організмі, тим небезпечніше можуть бути ускладнення. Тому дуже важливо регулярно консультуватися у гінеколога, здавати всі необхідні аналізи і не забувати про профілактичні процедури. При першій появі свербіння, болю в малому тазі або неприродних виділень, необхідний огляд у лікаря.

Хвороби, пов’язані з гормональними відхиленнями

Найчастіше представниці жіночої статі страждають саме через гормональні розлади. Естроген — це гормон, який виробляється в яєчниках. Якщо з його виробленням з’явилися проблеми, можуть розвинутися небезпечні патології, порушення обміну речовин. Найбільше такий недуг поражає жінок, у яких були важкі пологи чи вагітність, а також страждають від післяпологової депресії або клімаксу. Але останнім часом хворіє і більш молоде покоління. Через гормональні розлади можуть утворитися пухлини на матці, шийці матки, яєчниках, трубах, різні ендометрити.

Також причинами для розвитку гормональних хвороб можна вважати:

  • Стресові ситуації і депресії. Переживаючи через особисте життя, роботу, постійно замислюючись про проблеми в сім’ї і з близькими призводить жінок до стресу. Постійна напруга визиває зниження імунітету, що провокує гормональний дисбаланс. Часом емоційні розлади призводять навіть до припинення менструального циклу.
  • Хронічна втома. Вона розвивається через велику кількість роботи, побутових справ. Це також провокує хвороби жіночих статевих органів.
  • Вплив зовнішніх факторів. Зловживання шкідливими звичками, неправильне харчування, хвороби інших систем організму.

Які жіночі хвороби лікують в санаторії?

Захворювання жіночої сечостатевої системи дуже поширені. Часом впоратися з ними за допомогою медикаментозного лікування складно. У таких випадках слід спробувати альтернативну терапію — в санаторії.
У список жіночих хвороб, на яких спеціалізується «Куяльник» входять такі запальні недуги хронічного характеру, як спайкові процеси, запальні процеси в матці, неможливість завагітніти протягом півроку після прийому контрацептивів, вагініти, вульвіти і багато іншого. Також тут успішно виліковуються незапальні хвороби – ерозію шийки матки, позаматкову вагітність, трубне безпліддя, порушення в роботі яєчників і надниркових залоз, ендоцервіцити і цервіцити з ускладненнями і без.

Лікування жіночих хвороб в санаторії

Відмінний вибір для відпочинку з користю — це санаторне лікування. Комплекс процедур в поєднанні з кліматичними особливостями курорту позитивно впливає на здоров’я жіночого організму і сприяє позбавленню від нервового напруження. У санаторії «Куяльник» для кожної пацієнтки підбирається індивідуальна терапія з урахуванням всіх особливостей протікання хвороби і стану здоров’я в цілому.

Грязелікування в санаторії

«Куяльник» вже більше ста років відомий своїми цілющими грязями. У їх складі є як антибіотики, так і гормони. Ці речовини допомагають полегшити перебіг запальних процесів в жіночому організмі і вилікувати багато гінекологічних хвороб, в тому числі і багато серйозних жіночих хвороб матки.

Бруд і ропа насичена різними корисними мінералами і мікроелементами. Вона знеболює, має протизапальний ефект, допомагає розсмоктати рубці, розширити судини, покращує кровообіг і обмін речовин. А завдяки насиченості бромом вона надає релаксуючий ефект на організм, сприяє поліпшенню емоційного стану жінки.

У санаторії «Куяльник» успішно практикують різні процедури для лікування гінекологічних захворювань. Серед них процедури в воді з ропою, в тому числі і гідрокінезотерапія.

У бальнеогрязевой комплекс входять грязьові компреси, аплікації, вагінальні тампони, а також ванни з грязями.В комплексну терапію можуть входити масажі, ЛФК, лікування ультразвуком, електрофорезом, магнітотерапія. Перш ніж призначити лікування необхідно пройти повну діагностику і всі лабораторні та інструментальні дослідження.