Урологія — медична сфера, яка займається вивченням захворювань і патологій чоловічої сечостатевої системи. Існує багато хвороб чоловічих органів, з різною симптоматикою і характером протікання. Багато недуг практично не проявляють себе на перших стадіях. Тому потрібно регулярно обстежуватися, щоб вчасно діагностувати хворобу і призначити лікування.

Фактори, що впливають на розвиток хвороб

На здоров’я людини впливає багато чинників, які не завжди можна уникнути. Серед них:

  • Стресові ситуації;
  • Погана екологія в країні;
  • Наявність шкідливих звичок;
  • Зниження імунітету.

Хоча найбільше страждають від безпліддя жінки, з кожним роком цей відсоток серед чоловіків стрімко зростає.

Причини чоловічих хвороб

Чоловіче здоров’я і сфера його вивчення безпосередньо пов’язані з галузями ендокринології, венерології, але часто до урологічним хвороб можуть привести і звичайні інфекції або віруси. Вони також можуть розвиватися в наслідок виникнення доброякісних і злоякісних пухлин, які утворюються через гормональні збої. До цього можуть призвести фімоз, дитячі травми, запальні процеси хронічного характеру. Лікування чоловічих хвороб може знадобитися і при порушеннях в роботі інших систем. Сечостатева система у чоловіків часто страждає при цукровому діабеті, атеросклерозі нижніх кінцівок, пошкодженнях хребта і порушенні обміну речовин.Деякі хвороби чоловічих статевих органів з’являються через часте переривання статевих актів, нерегулярну сексуальну активності, прийому різних препаратів. Виявити їх може тільки кваліфікований лікар. Який розпізнає першопричину хвороби і призначить правильне лікування.

Часто урологічні захворювання є причиною для депресивних станів, комплексів і емоційних розладів. Тому нерідко, під час лікування чоловікам потрібна допомога психіатра.

Деякі урологічні хвороби починають розвиватися ще в дитинстві. І без діагностики і лікування хвороби можуть призвести до чоловічого безпліддя.

Эмоциональные расстройства

Є такі захворювання, які призводять до сильних психічних і емоційних розладів. Серед них можна виділити еректильну дисфункцію і простатит. Передчасне сім’явиверження, неможливість нормального і тривалого статевого акту та інші проблеми часто призводять до відчуття неповноцінності. Чоловіки бояться, що наступний акт пройде невдало, стають нервовими і дратівливими.

Як лікувати чоловічі хвороби

Існує багато методик, які дозволяють впоратися з урологічними захворюваннями. Але не завжди медикаментозне лікування буває ефективним. І тоді слід подумати про альтернативу і пройти терапію в санаторно-курортному комплексі.

Санаторій «Куяльник» вже довгі роки спеціалізується на лікуванні чоловічих захворювань за допомогою фізіотерапевтичних процедур.

Тут активно застосовується бальнеогрязелікування:

  • Грязьові аплікації і компреси позитивно впливають на систему кровообігу та дозволяють впоратися з різними запаленнями;
  • Застосування гідрокінезетерапіі та інших процедур в ропних ваннах і басейнах;
  • Використання ректальних тампонів з очищеними грязями.

Все це в комплексі з правильним харчуванням і прекрасними кліматичними умовами благотворно впливає на загальний стан здоров’я чоловіка, значно поліпшує його емоційний стан.