Душ Шарко

ProcedureName

Багато хто використовує процедуру душ Шарко для того щоб дуже швидко позбутися надмірної ваги. Однак її застосування має більш широку сферу дії і використовується не тільки при схудненні. Процедура широко застосовується в комплексі з іншими гідротерапевтичних процедурами. Це не інноваційна технологія, її використовували ще 100 років тому. Придумав її невропатолог Жан Мартен Шарко, в честь якого і назвали цей душ. Завдяки його призначенням можна значно поліпшити загальний тонус організму, налагодити кровообіг та прискорити одужання від різних хвороб.

Як проходить процедура душ Шарко для схуднення

Пацієнта поміщають в спеціальну окрему кімнату, в якій і розташований цей ударний душ. Хворий повинен встати на відстані 3,5 м навпроти стіни з кранами. Процедура проходить так:

 • Спочатку тіло потрібно розігріти, все тіло обробляється віяльно;
 • Плавний перехід на обробку окремих частин тіла;
 • Точкові «удари» по спині і боках;
 • Вплив на проблемні зони — стегна, ноги, область живота і сідниць.

Температурні режими при цьому дуже контрастні. Температура коливається від 10 до 45 градусів. Перша процедура — це адаптація і триває всього декілька хвилин. Далі пацієнт звикає і може провести в кімнаті до 5 хвилин. На курс терапії призначають до 20 процедур. Після цього необхідно зробити перерву на півроку і при необхідності повторити знову.

Показання і протипоказання душа Шарко

Дотримуючись дієти і правильного способу життя, можна скинути до 20 кг. Також користь душа Шарко в тому, що тіло після проведення процедури стає більш підтягнутим, а шкіра повертає здоровий колір і стає більш пружною. Але повною мірою результати душа Шарко відзначають дівчата і жінки, які хочуть позбутися від целюліту.

Застосування цієї процедури значно підвищує імунітет, допомагає при лікуванні артрозу, артритів, ревматизму і ослабленні м’язів. Також вона допомагає поліпшити обмін речовин, вивести токсини, які забруднюють організм. Душ призначають при хворобах нервової системи, щоб зняти напругу і навіть при деяких доброякісних пухлинах.

Душ Шарко став затребуваний, коли стало відомо, що він може вилікувати ожиріння на деяких стадіях і вилікувати целюліт. Він розслабляє м’язи і позбавляє від різних запальних процесів.

Як впливає процедура

За допомогою душу Шарко клітини організму швидше регенерують, насичуються киснем, корисними мінералами, що сприяє процесу омолодження. Це дуже продумана процедура. За допомогою різких змін температури судини то розширюються, то звужуються, що допомагає в лікуванні різних хвороб серцево-судинної системи.

Його часто прописують людям з гіподинамією — сидячий спосіб життя, тривале сидіння за комп’ютером, неправильне харчування викликає серйозні проблеми в спині. Дана процедура дозволяє розслабити м’язи, прибрати все застої в організмі і просто відчути релаксацію всім тілом.

позволяет расслабить мышцы, убрать все застои в организме и просто ощутить релаксацию всем телом.

Після душу Шарко рекомендується відвідувати тренажерний зал, заняття фітнесом або іншими видами спорту. Це дозволить закріпити вже наявний результат, зробити тіло більш підтягнутим, а фігуру — привабливою. Можна включити в курс лікування ароматерапію з використанням ванн з травами або ефірними маслами. Також допоможуть масажі, які розслаблюють організм, дають тілу нову енергію, знімає сонливість і значно покращують імунітет.

Душ Шарко має показання та протипоказання. Крім того, варто знати, що після перших процедур тіло набуває відтінки синього і червоного кольору. Це нормально — після звикання ознаки будуть менш виражені. Наслідки душа для всіх людей проходять по-різному — у деяких почервоніння шкіри просто зникає, у інших проявляється у вигляді посиніння шкіри або синців.

Протипоказана процедура:

 • Хворим з деякими серцево-судинними хворобами, такими як інфаркт і стенокардія. А так як судини звужуються і розширюються також процедуру не радять проводити людям з гіпертонічною хворобою;
 • При високій температурі, лихоманці, гострих проявах застуди, грипу та інших захворюваннях подібного характеру.
 • Вагітним дівчатам і жінкам;
 • При гострому протіканні запальних процесів;
 • Хворим з туберкульозом в будь-якій формі і на будь-якій стадії;
 • Пацієнтам з нирковою недостатністю, хворими нирками;
 • При наявності зростаючих пухлин;
 • Хворим з гнійниками і деяких формах екземи;
 • Людям, схильним до кровотеч і поганого згортання крові;
 • При психозах.

Ціна душа Шарко

Хоча переваги цієї процедури очевидні, людей цікавить питання скільки вона коштує. Не варто переживати, що вартість буде занадто високою. Санаторій «Куяльник» пропонує скористатися душем Шарко за доступною ціною. Також він призначається в курсі терапії по путівці нашого санаторно-курортного комплексу.

Забронювати путівку

Крок 1/2

Крок 2


* деякі поля заповнені некоректно
Зв`яжіться за нами!