Тренажер МОТОмед

ProcedureName

Велотренажер мотомед — це технологія, яка була розроблена в Німеччині. Він призначається для проходження реабілітації пацієнтами з хворобами опорно-рухового апарату і людям з обмеженими можливостями. Уже кілька років така терапія активно використовується в європейських країнах. Зарубіжні дослідження показали, що тренажер мотомед дозволяє поліпшити рухову активність кінцівок і мінімізувати наслідки тугорухливості в суглобах і кісткової тканини.

Для кого призначений цей тренажер

Тренажер мотомед використовується для реабілітації та лікування різних хвороб у:

  • Пацієнтів з паралічем, які не встають з ліжка;
  • Хворих з обмеженням пасивних рухів — з контрактурою;
  • Людей, які перенесли інсульт;
  • Пацієнтів з порушеннями в роботі опорно-рухового апарату;
  • Хворих з ушкодженнями хребта і його конкретних відділів.

Використання тренажера дозволяє відновити атрофовані м’язи, поліпшити кровообіг в уражених ділянках. Активно мотомед застосовується для лікування дітей — він дозволяє впоратися з різними захворюваннями нервової системи, в тому числі і ДЦП.

Режими роботи тренажера

У даній технології є три режими роботи. Кожен з них вибирається залежно від тяжкості захворювання:

  • Пасивне тренування проводиться тільки за допомогою електричного мотора і педалей. Застосовується для зменшення спастичного паралічу і поліпшення м’язового тонусу;
  • Пасивно-активний режим дозволяє провести активне тренування, але з мінімальним залученням м’язів. Результати помітні навіть у пацієнтів з мінімальною самостійністю рухів і з сильно ослабленим фізичним станом.
  • В активному режимі пацієнт керує педалями за допомогою власних зусиль. Також може використовуватися додаткове навантаження, що настроюється через пульт. Під час процедури хворий буде стежити за власними показниками на дисплеї комп’ютера. На ньому відображається інформація про силу, яку він доклав, в який з кінцівок більше активності, швидкість і кілометри, які людина проїхала.

Одним з головних переваг цього тренажера в тому, що він розпізнає навіть найнезначніші м’язові судоми і реагує на них, знижуючи навантаження. Ці перемикання відбуваються плавно, не приносячи пацієнту дискомфорт.

Тренажер мотомед для реабілітації дітей в санаторії «Куяльник»

Тренажер мотомед застосовується для дітей і керувати ним досить легко. А зайнявшись лікуванням захворювань на ранніх стадіях, можна запобігти їх прогресування і розвиток в більш дорослому віці. Ноги пацієнта закріплюються за допомогою потужних липучок, які фіксують стопу, не дають їй випасти з педалі або викривити — небажані травми і пошкодження виключені.

Тренажер мотомед активно використовується для дітей з ДЦП. Все тому що займатися на ньому можна навіть сидячи на стільці або в колясці. Він сприяє розробці м’язів, зняття судом. Механізм цього тренажера шукає оптимальні положення для руху педалей, щоб не нашкодити ні дитині, ні дорослій людині. Також мотомед дозволяє відстежувати динаміку просування реабілітації пацієнта. Завдяки підбору правильних режимів, можна добитися дивовижних результатів.

Основна спеціалізація санаторію «Куяльник» — це лікування хвороб опорно-рухової системи. Так що не дивно, що тут використовується ця технологія. У комплексі з іншими процедурами санаторію, чистим повітрям, а також бальнео- і грязелікуванням можна домогтися результату набагато краще ніж від традиційного лікування.

Забронювати путівку

Крок 1/2

Крок 2


* деякі поля заповнені некоректно
Зв`яжіться за нами!